Wyzwania demograficzne dla małych i średnich miast – seminarium ON-LINE

Demografia Opublikowano: 23.03.2020
Display frl sem1
Związek Miast Polskich zaprasza 2 i 3 kwietnia na pierwsze seminarium na temat wewnętrznych potencjałów warunkujących rozwój małych i średnich miast w Polsce w ramach Forum Rozwoju Lokalnego.

„Wyzwania demograficzne a endogenne potencjały rozwoju” – to tytuł seminarium, które z uwagi na zaistniałe okoliczności odbędzie się w formule on-line.

Ze względów technicznych i organizacyjnych seminarium zostało podzielone na dwa dni:

  • 2 kwietnia odbędzie się sesja plenarna w godzinach 10:00 – 14:30 oraz
  • 3 kwietnia odbędą się warsztaty dla mniejszych grup (ok 1,5 godziny).

W załączeniu nowy program seminarium. Przypisanie do konkretnych grup warsztatowych 3 kwietnia nastąpi w późniejszym terminie.

Z uwagi na zmianę formy i daty spotkania zwracamy się z uprzejmą prośbą o ponowne wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie - http://www.miasta.pl/ankiety/odpowiedz/39. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na wpisanie odpowiedniego adresu mailowego, ponieważ na podany adres będzie wysyłane do Państwa indywidualne zaproszenie do udziału w spotkaniu.

Rejestracja na seminarium trwa do 26 marca.

Spotkanie zostanie zorganizowane na platformie ClickMeeting opartej o przeglądarkę internetową i nie wymagającej żadnej instalacji po Państwa stronie. Aby móc w nim uczestniczyć potrzebny jest jedynie link do spotkania, który otrzymają Państwo wcześniej. Przed seminarium przekażemy też bardziej szczegółowe informacje techniczne i organizacyjne związane ze spotkaniem. Planujemy także zorganizować próbną sesję techniczną w dniu 31 marca o godz. 10:00.

Udział w seminarium on-line jest dla nas wszystkich szansą na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres magdalena.skwarska@zmp.poznan.pl oraz seminariafrl@zmp.poznan.pl.

Załączniki:
Program seminarium

Pozostałe aktualności

Lokalne środowisko przyrodnicze
Thumb 1 3 foto dzierzoniow pl
Jak realizować Światowe Cele Zrównoważonego Rozwoju w miastach - relacja i zapis wideo seminarium
Ze studia w Dzierżoniowie transmitowane było ostatnie już seminarium online z cyklu przygotowujących polskie miasta do 11. sesji Światowego Forum Miejskiego. Mówiliśmy o Światowych Celach Zrównoważ...
Mieszkalnictwo
Thumb 1 3 foto fb r sze emej
Mieszkalnictwo i dziedzictwo poprzemysłowe – relacja i zapis wideo seminarium FRL
ZASOBY MIAST były tematem seminarium Forum Rozwoju Lokalnego. Było to czwarte już spotkanie organizowane przez Związek Miast Polskich w ramach przygotowań do Światowego Forum Miejskiego (WUF11), kt...
Lokalne środowisko przyrodnicze
Thumb 1 3 www    dzierzoni w
Jak realizować Światowe Cele Zrównoważonego Rozwoju w miastach – zapraszamy na transmisję seminarium
Dziś o godz. 10 zapraszamy do oglądania transmisji seminarium online w ramach Forum Rozwoju Lokalnego – ostatniego z cyklu przygotowujących polskie miasta do 11. sesji Światowego Forum Miejskiego.
Mieszkalnictwo
Thumb 1 3 grafika www wa brzych
Mieszkalnictwo i dziedzictwo poprzemysłowe – zapraszamy na transmisję seminarium
Dziś o godz. 10 zapraszamy do oglądania transmisji seminarium online w ramach Forum Rozwoju Lokalnego – kolejnego z cyklu przygotowujących polskie miasta do 11. sesji Światowego Forum Miejskiego.
Mieszkalnictwo
Thumb 1 3 grafika www wa brzych
Mieszkalnictwo i dziedzictwo poprzemysłowe – OSTATNI DZIEŃ REJESTRACJI na seminarium FRL
ZASOBY MIAST będą tematem seminarium Forum Rozwoju Lokalnego – kolejnego organizowanego przez ZMP przed Światowym Forum Miejskim w Katowicach. Dziś ostatni dzień rejestracji na to spotkanie.
Lokalne środowisko przyrodnicze
Thumb 1 3 www    dzierzoni w
Jak realizować Światowe Cele Zrównoważonego Rozwoju w miastach – dziś OSTATNI DZIEŃ REJESTRACJI na seminarium FRL
O wdrażaniu światowych celów zrównoważonego rozwoju na poziomie lokalnym będziemy rozmawiać podczas kolejnego seminarium FRL, na które Związek zaprasza miasta w ramach przygotowań do Światowego For...

Partnerzy