Zapraszamy na konferencję i galę konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”

Neutralność klimatyczna miast Opublikowano: 27.11.2023
KONKURS_EDYCJA_2023_www__1280___720_px_.png
7-8 grudnia w Pile odbędzie się konferencja międzynarodowa na temat transformacji energetycznej i smart city oraz finał konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”, do którego 14 miast zgłosiło 17 wniosków. Startuje rejestracja!

Związek Miast Polskich i Urząd Miasta Piły zapraszają do udziału w konferencji międzynarodowej pod nazwą: „Transformacja energetyczna - zastosowanie zielonej energii w nowoczesnym mieście. Technologie SMART CITY w zarządzaniu energią”. Wydarzenie pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego uświetni także Gala Konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”, na którym poznamy finalistów i laureatów konkursu. Wydarzenie odbędzie się w Pile, 7-8 grudnia 2023 roku.

Konferencja, zorganizowana w ramach Programu „Rozwój lokalny”, finansowanego ze środków III edycji Funduszy norweskich i EOG na lata 2014–2021, to doskonała okazja do wymiany myśli, doświadczeń oraz nauki od liderów w dziedzinie transformacji energetycznej.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Inspirujące prezentacje i panel dyskusyjny: Przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, norwescy oraz niemieccy eksperci i samorządowcy podzielą się najlepszymi praktykami z zakresu transformacji energetycznej.

Niezwykłe doświadczenia lokalnych liderów: Będzie można poznać historie sukcesu polskich, norweskich i niemieckich miast, które z powodzeniem wprowadziły innowacyjne rozwiązania w obszarze wykorzystania zielonej energii.

Forum Rozwoju Lokalnego: Pierwszy blok tematyczny, transmitowany na żywo, stworzy platformę do dialogu i współpracy między miastami.

Międzynarodowe partnerstwa: Spotkanie z przedstawicielami miast z Norwegii, Islandii, Rumunii i Łotwy umożliwi wymianę doświadczeń na globalnej skali.

Ogólnopolski Konkurs „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”: Będzie można się dowiedzieć, kto zostanie laureatem tegorocznej edycji konkursu, którego tematem jest TRANSFORMACJA ENERGETYCZNA MIAST.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Data i miejsce: 7-8 grudnia 2023, Piła, ARCHE HOTEL PIŁA, ul. Piłsudskiego 1.

Uczestnictwo: Bezpłatne, zapewniamy noclegi (7/8 grudnia) i wyżywienie.

Koncert i kolacja: Koncert Pilskiej Orkiestry Rozrywkowej 7 grudnia, Regionalne Centrum Kultury.

Jarmark Świąteczny: Odkryjcie urok lokalnych produktów podczas trwania konferencji.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego TUTAJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 listopada 2023 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w gronie pasjonatów zielonej energii i smart city, gotowych do tworzenia przyszłości przyjaznych dla środowiska i innowacyjnych miast. Pisaliśmy wcześniej o tym wydarzeniu TUTAJ.

W załączeniu ZAPROSZENIE i PROGRAM

Załączniki:
ZAPROSZENIE
PROGRAM

Pozostałe aktualności

Neutralność klimatyczna miast
grafa-frl-N1-WWW-1920x1080.jpg
Nowe standardy zarządzania w sektorze komunalnym - PREZENTACJE i NAGRANIE
ZMP zorganizował dla miast kolejne seminarium FRL. Mówiono na nim o przygotowaniu sektora komunalnego do standardów zarządzania zrównoważonym rozwojem (ESG) zgodnych z nowymi regulacjami prawnymi. Publikujemy PREZENTACJE i NAGRANIE!
Neutralność klimatyczna miast
pilaaa.jpg
Dobre praktyki transformacji energetycznej w miastach
Podczas konferencji „Transformacja energetyczna - zastosowanie zielonej energii w nowoczesnym mieście. Technologie SMART CITY w zarządzaniu energią” w Pile, pokazano ciekawe doświadczenia polskie, niemieckie i norweskie. Udostępniamy prezentacje!
Neutralność klimatyczna miast
foto-FRL-1_Kamil.jpg
Transformacja energetyczna na seminarium Forum Rozwoju Lokalnego
Grudniowe Forum Rozwoju Lokalnego, które odbyło się 7 grudnia br. w Pile, było częścią międzynarodowej konferencji „Transformacja energetyczna - zastosowanie zielonej energii w nowoczesnym mieście. Technologie SMART CITY w zarządzaniu energią”.
Neutralność klimatyczna miast
www.jpg
Transformacja energetyczna na seminarium FRL – zapraszamy do udziału online!
Już jutro, 7 grudnia, zapraszamy na Forum Rozwoju Lokalnego. Tym razem seminarium odbędzie się w Pile i będzie częścią międzynarodowej konferencji poświęconej transformacji energetycznej. Zapraszamy do udziału online w wydarzeniu!
Neutralność klimatyczna miast
KONKURS_EDYCJA_2023_www__1280___720_px_.png
Gala konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023” i konferencja międzynarodowa w Pile - ZAREZERWUJ DATĘ
7 i 8 grudnia 2023 r. ZMP wraz z miastem Piła organizują wyjątkowe wydarzenie - konferencję i seminarium Forum Rozwoju Lokalnego na temat transformacji energetycznej miast oraz uroczystą Galę finałową konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”.
Neutralność klimatyczna miast
foto-dzierzoniow_pl.jpg
Jak realizować Światowe Cele Zrównoważonego Rozwoju w miastach - relacja i zapis wideo seminarium
Ze studia w Dzierżoniowie transmitowane było ostatnie już seminarium online z cyklu przygotowujących polskie miasta do 11. sesji Światowego Forum Miejskiego. Mówiliśmy o Światowych Celach Zrównoważonego Rozwoju.

Partnerzy