Wszystkie wydarzenia

Local Trends - Samorządowy Kongres Finansowy 2023 w Sopocie

KONFERENCJA |

Świdnicki Jarmark Bożonarodzeniowy

JARMARK |

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy

JARMARK |

XIV Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy

JARMARK |

Komisja Praw Człowieka i Równego Traktowania ZMP

KOMISJE TEMATYCZNE ZMP |

Zarząd ZMP w Uniejowie

ZARZĄDY ZMP |

Forum Bankowo-Samorządowe 2022 w Warszawie

KONFERENCJE |

Związek Banków Polskich zaprasza 7 grudnia na Forum Bankowo-Samorządowe 2022, na którym zostaną poruszone tematy finansowania potrzeb samorządu terytorialnego w kontekście piętrzących się kryzysów.

Jarmark Świąteczny w Sosnowcu

JARMARK |

Jarmark Świąteczny we Władysławowie

JARMARK |

Komisja PPP Związku Miast Polskich

KOMISJE TEMATYCZNE ZMP |

XVII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników JST ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

KONFERENCJE |

Sieć SPLOT i Związek Miast Polskich zapraszają 1 grudnia na XVII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników JST ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.  Tegoroczne Forum poświęcone będzie 2 głównym tematom: Pierwszy, to kierunki zmian we współpracy...

Szczyt OBWE w Łodzi

KONFERENCJA |

Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie poza krajami naszego kontynentu zrzesza także m.in. Stany Zjednoczone, Kanadę i niektóre państwa Azji Środkowej. Celem organizacji jest zapobieganie powstawaniu konfliktów w Europie. W tym 2022 r. ...

II edycja Tygodnia 3 R (Reduce, Reuse, Recycle)

INNE |

„Samorządowy Okrągły Stół. Kryzys energetyczny a samorządy” w Łodzi

KONFERENCJA |

Miasto Łódź we współpracy ze Stowarzyszeniem Ruch Samorządowy TAK! Dla Polski organizuje w dniach 18-21 listopada 2022 roku wydarzenie „Samorządowy Okrągły Stół. Kryzys energetyczny a samorządy”. Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska zaprasza na otwar...

Zarząd ZMP w Tarnowskich Górach

ZARZĄDY ZMP |

Dokumenty

Pobierz
inne
Grafika B - NS
Pobierz
inne
Grafika A - NS
Pobierz
inne
Zasady współpracy - NS
Pobierz
inne
Porozumienie - NS

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej