Wszystkie wydarzenia

ARLEKINADA Tydzień Teatru 2023 w Inowrocławiu

FESTIWAL |

Cytując Williama Shakespeare’a: „Życie jest teatrem, aktorami ludzie”, pragniemy zaprosić Państwa na niebywałą ucztę kulturalną. Tegoroczne święto teatru pod nazwą ARLEKINADA Tydzień Teatru 2023 w Inowrocławiu odbędzie się w terminie 19-25 marca i...

I Polsko-Ukraińskie Forum Samorządowe w Serocku

KONFERENCJA |

21-24 marca 2023 r. w Serocku odbędzie się I Polsko-Ukraińskie Forum Samorządowe, którego myślą przewodnią jest „Skuteczny samorząd”. Weźmie w nim udział m.in. 26 przedstawicieli ukraińskich samorządów. Forum objął patronatem Związek Miast Polskic...

ARLEKINADA - Tydzień Teatru w Inowrocławiu

FESTIWAL |

Jubileuszowa, 20. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych Arlekinada odbędzie się w dniach 24-25 marca 2023 roku.

43. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu

FESTIWAL |

Tegoroczna 43. edycja Przeglądu Piosenki Aktorskiej, czyli słynnego PPA, startuje 24 marca i potrwa do 2 kwietnia w Teatrze Muzycznym Capitol. – W tym roku jesteśmy nastawieni na polskie produkcje, bo warto w pierwszej kolejności skupić się na wł...

Jarmark Wielkanocny w Rybniku

JARMARK |

Wyroby regionalne, miody, wędliny, wianki, świąteczne stroiki – czyli to wszystko, co na wielkanocnym stole lubimy najbardziej, kupić będzie można już od najbliższego piątku na rybnickim jarmarku. Przedświąteczne jarmarki to już w Rybniku tradycj...

Dokumenty

Pobierz
stanowiska i uchwały ZMP
Stanowisko Związku Miast Polskich dotyczące zapowiedzi powołania rządowego regulatora opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Pobierz
propozycje legislacyjne
Diagnozy i recepty na główne problemy SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO 2023
Pobierz
inne
Pismo do JST - ankieta
Pobierz
inne
Listy do dyrektorów szkół i rodziców

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

Miasta
Czerwiec 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej